Slajd 1
Slajd 2
tort piętrowy

Zamów bajeczny tort na swoje wesele!

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień zawarcia związku małżeńskiego jest tym najbardziej magicznym w całym życiu. Wzruszenie, uśmiechy na twarzach, gratulacje i w wielu przypadkach również łzy w oczach – to wszystko towarzyszy Parze Młodej i gościom. Koniecznie więc trzeba ten dzień urozmaicić i osłodzić, a najlepszym na to sposobem będzie oczywiście tort weselny – najlepiej ten z Bajki, który nie tylko zachwyci swoim smakiem, ale i wyglądem…

Tort taki, jakiego potrzebujesz!

Cukiernia Bajka posiada w swojej ofercie torty weselne, które wykonywane są w oparciu o potrzeby i wizje klienta. Są to torty na zamówienie, które mogą przybierać zróżnicowane formy, kolory czy smaki i posiadać rozmaite dodatki – również w formie napisów. Specjalizujemy się w tortach piętrowych, które robią największe wrażenie na wszystkich weselnikach, obkładamy je masą cukrowo-marcepanową i przyozdabiamy kwiatami – nie tylko tymi świeżymi, ale również jadalnymi, z marcepana. Oczywiście zakres możliwości jest dużo szerszy!

Jak zamówić taki tort? Wystarczy, że przyjdziecie Państwo do nas lub zadzwonicie i opowiecie o swoim pomyśle albo pokażecie zdjęcie tego, jak miałby wyglądać tort weselny lub co miałoby się na nim znaleźć. My zajmiemy się resztą! Możliwości jest właściwie nieskończenie wiele, dlatego polecamy kierować się wyobraźnią i dać sobie szansę na realizację nawet najbardziej niecodziennego pomysłu!

 Na owocowo i nietypowo!

Poza tradycyjnymi tortami weselnymi, pragniemy zaprosić Państwa do zamawiania tego, co obecnie jest niesamowicie popularne i… smaczne! „Surowe torty” z niewykończonymi bokami, z prześwitującym ciastem i posypane bardzo dużą ilością owoców – oto czym zaskoczycie swoich gości. Truskawki, borówki, maliny i inne owoce, do tego wspaniałe, rozpływające się w ustach ciasto i efektowny wygląd – prawdopodobnie będzie to hit weselny również u Państwa! Oczywiście w tym przypadku również oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście, kreując takie słodkości, jakich Państwo oczekujecie.

Torty jak z bajki – przekonajcie się Państwo sami!

Szukaj

Zapisz
Ustawienia ciasteczek
Korzystamy z ciasteczek w celu zapewnienia jak najlepszego działania strony. W przypadku odmowy korzystania z ciasteczek strona może nie funkcjonować poprawnie.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć