Slajd 1
Slajd 2
wypieki halloweenowe

Bajkowe Halloween? Tylko z ciastem dyniowym!

Już za krótką chwilę na ulicach zaczną straszyć duchy, w oknach zapalą się przerażające dynie, a maratony horrorów trwać będą do białego rana. Zbliża się Halloween, które w naszej cukierni jest doskonałą okazją do tego, aby… skosztować coś pysznego! A jakże, wszystkich łasuchów – tych młodszych i starszych – zapraszamy do posmakowania naszego ciasta dyniowego. Jedynego w swoim rodzaju, które dzięki swojej delikatności, puszystości oraz przyjemnej wilgotności, zasmakowało Państwu już w zeszłym roku!

Osłódź sobie straszne Halloween!

Ciasto dyniowe z Bajki to idealny pomysł zarówno na Święto Duchów, jak i każdy jesienny wieczór. I poranek, a nawet popołudnia. Właściwie każda okazja jest dobra – ze względu na wyjątkowy smak, który może rywalizować z innymi, bardziej popularnymi w naszym kraju wypiekami, jak choćby babka wielkanocna czy makowiec. Ciasto dyniowe wychodzi nam doskonale, dzięki zastosowaniu prostej receptury oraz doborowi odpowiednich składników. Esencją tego wypieku jest świeża dynia, którą mielimy i prażymy. W całym procesie tworzenia biorą udział jeszcze mąka i margaryna, dzięki którym nasze placki z dyni smakują każdemu, a w szczególności najmłodszym!

Zapraszamy do skosztowania ciasta dyniowego – z nim żadne Halloween nie będzie takie straszne!

Szukaj

Zapisz
Ustawienia ciasteczek
Korzystamy z ciasteczek w celu zapewnienia jak najlepszego działania strony. W przypadku odmowy korzystania z ciasteczek strona może nie funkcjonować poprawnie.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Analytics
Narzędzia używane do mierzenia efektywności strony internetowej i zrozumienia jej działania.
Google Analytics
Akceptuj
Odrzuć