wypieki halloweenowe

Uwielbiane przez na wszystkich Święta Bożego Narodzenia za pasem, dlatego w Cukierni Bajka już teraz zaczyna unosić się wyjątkowy aromat wigilijnych smakołyków. Zapraszamy szczególnie na nasze pierniki świąteczne, które od lat cieszą się niesłabnąca popularnością wśród warszawskich (i nie tylko) łasuchów!!

wypieki halloweenowe

Faworki, chruściki, kreple… Nazw jest wiele, ale smak jeden i niepowtarzalny. Szczególnie, kiedy wydobywa się go w oparciu o wyjątkową recepturę i z najlepszych składników. W Cukierni Bajka pieczemy i smażymy pysznie mniejsze oraz większe smakołyki, jednak to faworki są jednymi z ulubionych wśród klientów. Możemy śmiało nazwać je naszą specjalnością!

Posmakuj i zakochaj się w smaku!

wypieki halloweenowe

Już za krótką chwilę na ulicach zaczną straszyć duchy, w oknach zapalą się przerażające dynie, a maratony horrorów trwać będą do białego rana. Zbliża się Halloween, które w naszej cukierni jest doskonałą okazją do tego, aby… skosztować coś pysznego! A jakże, wszystkich łasuchów – tych młodszych i starszych – zapraszamy do posmakowania naszego ciasta dyniowego. Jedynego w swoim rodzaju, które dzięki swojej delikatności, puszystości oraz przyjemnej wilgotności, zasmakowało Państwu już w zeszłym roku!

Osłódź sobie straszne Halloween!

tort piętrowy

Nie ma wątpliwości co do tego, że dzień zawarcia związku małżeńskiego jest tym najbardziej magicznym w całym życiu. Wzruszenie, uśmiechy na twarzach, gratulacje i w wielu przypadkach również łzy w oczach – to wszystko towarzyszy Parze Młodej i gościom. Koniecznie więc trzeba ten dzień urozmaicić i osłodzić, a najlepszym na to sposobem będzie oczywiście tort weselny – najlepiej ten z Bajki, który nie tylko zachwyci swoim smakiem, ale i wyglądem…

Tort taki, jakiego potrzebujesz!

Cukiernia Bajka posiada w swojej ofercie torty weselne, które wykonywane są w oparciu o potrzeby i wizje klienta. Są to torty na zamówienie, które mogą przybierać zróżnicowane formy, kolory czy smaki i posiadać rozmaite dodatki – również w formie napisów. Specjalizujemy się w tortach piętrowych, które robią największe wrażenie na wszystkich weselnikach, obkładamy je masą cukrowo-marcepanową i przyozdabiamy kwiatami – nie tylko tymi świeżymi, ale również jadalnymi, z marcepana. Oczywiście zakres możliwości jest dużo szerszy!

Jak zamówić taki tort? Wystarczy, że przyjdziecie Państwo do nas lub zadzwonicie i opowiecie o swoim pomyśle albo pokażecie zdjęcie tego, jak miałby wyglądać tort weselny lub co miałoby się na nim znaleźć. My zajmiemy się resztą! Możliwości jest właściwie nieskończenie wiele, dlatego polecamy kierować się wyobraźnią i dać sobie szansę na realizację nawet najbardziej niecodziennego pomysłu!

faworki warszawa

Już za chwilę Wielki Post, który dla wielu z nas jest okresem wstrzemięźliwości. Jednak tuż przed nim, 23 lutego, długo oczekiwany zarówno przez łasuchów, jak i osób ściśle dbających o dietę - tłusty czwartek. Ten jeden dzień, kiedy pączki smakują jeszcze lepiej niż zwykle i kiedy możemy zajadać się nimi w takich ilościach, w jakich chcemy. A jak tłusty czwartek to, a jakże, z Bajką, gdzie od lat pielęgnujemy tradycję wyjątkowych wypieków przygotowywanych specjalnie na ten dzień!

chatka z piernika cukiernia

Wigilia Bożego Narodzenia to nie tylko czas celebracji. To również towarzyszące jej tradycyjne potrawy, prezenty wysypujące się z worka św. Mikołaja i to, na co my czekamy szczególnie – wyjątkowe ciasta, nadające świętom smaku, aromatu i słodyczy. Cukiernia Bajka zaprasza do skosztowania wspaniałych wypieków świątecznych, których delikatność i oryginalność zaskoczą zarówno łasuchów, jak i tych sięgających po słodycze raz do roku – np. w święta